Movies
Ratings
354
LeonRated ★ 5.0
When a Wolf Falls in Love with a SheepRated ★ 4.0
Boy Meets BoyRated ★ 2.5
Mr. VampireRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0- ドラえもん のび太の魔界大冒険Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 5.0
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 4.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita and the Island of Miracles ~Animal Adventure~Rated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 4.0