Movies
Ratings
152
The ShallowsRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The VillageRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.5
MonstersRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5