Series
Ratings
149
Love Through a PrismRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
MedalistRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- カレイドスター OVA EXTRA STAGE「笑わない すごい お姫様」Rated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0