Series
Ratings
75- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
Temptation Island Season 5Rated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Unintentional Love StoryRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0