Titles you rated
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
StyleRated ★ 4.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
- TruthRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0