Movies
Ratings
531
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
VoiceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 5.0- Addicted & HeroinRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0