Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 4.5