Movies
Ratings
433
Frozen IIRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Miss StevensRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0