Titles you rated
KikujiroRated ★ 2.5
Just Friends?Rated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 3.5
FameRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 4.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 3.0
For HorowitzRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5