Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Pixar StoryRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
GuzaarishRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 5.0