Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
OshinRated ★ 4.0
Liar Game: RebornRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0