Movies
Ratings
338
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 2.5
PocahontasRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 4.0
Au Revoir, UFORated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
DreamRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.0