Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5