Movies
Ratings
51
Despicable MeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 2.5
As OneRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5