Movies
Ratings
80
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.5
AntiqueRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
HerRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0