Series
Ratings
192
The PenguinRated ★ 4.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Cobra Kai Season 5Rated ★ 3.5
Cobra Kai Season 4Rated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.5