Titles you rated
The PianistRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The Bank JobRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0