Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5