Movies
Ratings
105
My Ordinary Love StoryRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0