Titles you rated
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
XRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5