Titles you rated
Dark MatterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hot SkullRated ★ 2.5
How to Get RichRated ★ 2.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Harlan Coben's ShelterRated ★ 2.5
DevsRated ★ 3.5
His Dark MaterialsRated ★ 4.0
Cruel Summer Season 1Rated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0