Movies
Ratings
217
The Karate KidRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 5.0