Movies
Ratings
462
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 1.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
NCT DREAM THE MOVIE: In A DreamRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5