Titles you rated
The Anthem of the HeartRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0