Series
Ratings
103
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- 블리치Rated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 2.0- KkangsooniRated ★ 2.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 3.0
Gintama'Rated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 3.0- GintamaRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 4.0