Movies
Ratings
101- Fighter In The WindRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0