Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0