Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5