Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
Sharknado 5: Global SwarmingRated ★ 3.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.5
Blood & GoldRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Blair WitchRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.0