Titles you rated
Mr. RobotRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
HildaRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
Generation KillRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5