Movies
Ratings
257
Things to ComeRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 2.5
Open Your EyesRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Full Moon in ParisRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.0- At Cafe 6Rated ★ 2.5
A Wedding InvitationRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 3.0