Series
Ratings
14
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5- 東京女子図鑑Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 4.5- 大切なことはすべ て君が教えてくれたRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Love ShuffleRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5