Series
Ratings
55
They Kiss AgainRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0