Series
Ratings
19
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.0