Movies
Ratings
138
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 0.5
BlindRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0