Titles you rated
My Precious ChildRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5