Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
American MadeRated ★ 4.0