Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5