Titles you rated
My PrincessRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 3.5- The LandRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5