Movies
Ratings
109
ShrekRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0