Titles you rated
WolfRated ★ 1.0
The VillainessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0