Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0- HeartbreakersRated ★ 3.5