Movies
Ratings
538
The World of LoveRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bonhoeffer: Pastor. Spy. Assassin.Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
CracksRated ★ 3.0