Movies
Ratings
103
Killer ToonRated ★ 1.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 1.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0