Movies
Ratings
401
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
xXxRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5