Series
Ratings
235
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
TempestRated ★ 3.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 3.5