Series
Ratings
55
S LineRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0