Titles you rated
Romance TownRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 5.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Tipping the VelvetRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 1.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.0
- Precious FamilyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0