Titles you rated
UpRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 1.5
MulanRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0