Series
Ratings
241
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Heaven's Design TeamRated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.0
Free!Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0